Portes obertes de Batxillerat

El confinament ha impossibilitat la visita a la nostra escola a través de les portes obertes, però no volem renunciar a que ens conegueu! Hem habilitat aquest espai web perquè podeu rebre tota la informació sobre el projecte educatiu a l'etapa de Batxillerat. Disposeu d'un vídeo il·lustratiu sobre l'etapa postobligatòria i la proposta educativa de la nostra escola, així com informació dels itineraris que oferim i la possibilitat de fer l'examen oficial del First Certificate (amb classes en línia o presencial des de juny/juliol).

Us convidem a conèixer-nos en una trobada virtual a través de google Meet, apuntant-vos al següent formulari, per parlar sobre els nostres batxillerat amb el Jordi Mauri (Director de l'escola), l'Imma Martínez (Cap d’Estudis de Secundària) i la Càrol Estudillo (Coordinadora de Batxillerat).

 

 

Warning: file_put_contents(D:\webs_locals\MAT\www-tmp/wp-content/uploads/form-maker-frontend/css/fm-style-1.css): failed to open stream: Permission denied in D:\webs_locals\MAT\www-tmp\wp-content\plugins\form-maker\frontend\models\form_maker.php on line 1145Warning: file_put_contents(D:\webs_locals\MAT\www-tmp/wp-content/uploads/form-maker-frontend/js/fm-script-8.js): failed to open stream: Permission denied in D:\webs_locals\MAT\www-tmp\wp-content\plugins\form-maker\framework\WDW_FM_Library.php on line 4323